Wednesday, January 12, 2011

Vectorworks 2009 14.0.2 SP2 Download Crack

اتوکد انگلیسی Vectorworks 2009 14 نرم افزار طراحی اروپایی

یک نرم افزار طراحی و مدل سازی بسیار عالی تهیه شده توسط متخصصان کشور انگلیس می باشد . این نرم افزار رقیب برنامه اتوکد بوده و ابزارهایی به مانند آن ارائه می کند. بیشترین و معروفترین عمارت ها و ساختمان ها و طراحان آن در کشور اروپا معماران انگلیس بوده اند و این نرم افزار و سازندگان آن ارتباط تنگاتنگی با معماران و طرحان آرشیتکت های اروپا داشته و بسیار خوب و جالب احتیاجات آنها را در این نرم افزار برآورده ساخته اند . این نرم افزار محصول یک پیشرفت و آینده نگری تهیه کنندگان آن می باشد و در نسخه های جدید آن بسیار بهتر و جالب تر تبدیل Rendering محیط ها و تصاویر سه بعدی انجام می گیرد و می توان فیلم و انیمیشنی بهتر از نرم افزار های اتودسک و اتوکد ارائه نمود . این تبدیل و سه بعدی سازی را Cinema 4Dنام گذاری نموده اند . این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار های طراحی سه بعدی 3D و شبیه سازی محیط توسط کامپیوتر است . این نرم افزار عمده ترین نرم افزار استفاده شونده در کشورهای اروپایی در طراحی و طرح ریزی معماری , مکانیک و انیمیشن سه بعدی می باشد . این نرم افزار با محیطی جالب و گویا و بکارگیری آسان محبوب مهندسین و معماران می باشد و نسخه های متفاوتی از آن با محیط های معماری ، طراحی مکانیک ، نورپردازی ، محیط و فضا سازی مانند جنگل و محیط سبز ، و.. Designer , Architect , Landmark , Spotlight , Fundamentals , Renderworks ارائه شده است .و در نسخه جدید همه با هم در یک بسته قرار داده شده است و کاربر می تواند به دلخواه محیط آن را متناسب با کاربرد خود تنظیم نماید و یا از محیط و ابزاری به محیط و ابزاری دیگر رفته و طرح خود را کامل نماید. همچنین در نسخه جدید انواع مدل های آماده مانند پیچ و مهره وو.. میز صندلی و وسایل منزل مانند در و پنجره در معماری و اشیاء و درخت در شبیه سازی سه بعدی مانند استدیو تریدی مکس وجود دارد.


پروژه ها و کاربرد های این نرم افزار طراحی در عمل :
بسیاری از ساختمان ها ، آپارتمان ها و برج های ساخته شده در امارات متحده عربی با این نرم افزار طراحی شده اند.
ساخت مجتمع سکونتی هامشایر انگلستان مجموعه ساختمان ها و آپارتمان مسکونی همراه با بازار خرید مرکز ورزشی و تفریحی و مدرسه
ساخت هتل سوئیت کینگستون ( هتل مجلل یا عبارت خودمانی پادشاهی )
فضا سازی و محیط سازی های آرشیتکت معروف آدام هملز طراحی توریستی طبیعت ولز
در نور پردازی ، پیش طراحی کنسرت آلکس ، فیلم و محصولات استودیو فیلم سازی آلتنا نلسون ، اجرای موسیقی سن یا Alsion Concert Hall ..
یکی از شاهکارهای سه بعدی سازی دنیا فیلم کازینو رویال یا قمار سلطنتی از سری جیمزباند 007 ساختمان های طرح ایتالیایی ، برج ها و ساختمان های ونیزی ، حتی صحنه درگیری بر روی اسکلت فلزی و نمای ارتفاع و ساختمان بلند آن ، و خود هواپیمای غول پیکر ساخته شده تماما به وسیله این نرم افزار شبیه سازی شده بود که توانایی این نرم افزار را نشان می دهد .


سیستم مورد نیاز استفاده از Vectorworks 2009 14.0.2 SP2
سیستم عامل ویندوز ( این برنامه در سیستم عامل مکینتاش اپل نیر استفاده می شود ) ویندوز سون ، ویستا سرویس پک 2 SP، و ایکس پی SP 3
پردازنده CPU حداقل 2گیگابایت 2GHz و بالاتر
کارت گرافیک خوب رنگ حقیقی حداقل 32 بیت و سه بعدی ساز معمولی
برنامه QuickTime 7.5 و یابالاتر ( در نرمافزار قرار داده شده است )
حافظه جانبی رم RAM برای مصارف مختلف متفاوت می باشد . برای استفاده نرم افزار در معماری و طراحی صنعتی حداقل 1 گیگابایت اما 2 گیگابایت مناسب تر و بهتر است ، برای حالت های ترکیبی و تبدیل رندر نمودن ، مانند تبدیل ساختمان ها و محیط یا محیط و ساختمان و لوازم و طراحی صنعتی پیچیده به مانند فضا سازی سه بعدی ساز 3D MAX به 2 گیگابایت حافظه رم حداقل و بهتر است 4 GB RAM داشته باشد .
فضای استفاده بر روی هارد دیسک در مجموع حداقل 10 گیگابایت فضای خالی برای نصب و استفاده لازم است .
این برنامه در سیستم عامل های 64 بیتی نیز نصب و قابل استفاده است اما به گفته سازندگان آن به میزان 5درصد سرعت آن کاهش می یابد .


نام محصول : Vectorworks 2009 14
حجم و تعداد : 1 DVD
توضیحات : همراه با شماره سریال معتبر
No comments:

Post a Comment