Monday, January 17, 2011

EPlane Electrical P8 Database siemens Moeller

کاربردی ترین نرم افزار برق صنعتی


این نرم افزار تولید کشور آلمان و اصلی و عمده ترین نرم افزار طراحی شرکت های اروپایی و زیمنس در سیستم های تولید و انتقال نیرو طراحی شبکه توزیع و انتقال و مصرف نیرو در مراکز صنعتی می باشد . این نرم افزار طراحی مهندسی برق این امکان را می دهد که سیستم توزیع و تولید را در آن طراحی و شبیه سازی نمود و موارد کنترلی و مدیریت آن را از پیش پیش بینی نموده و تدابیر و لوازم لازم را تدارک دید . این نرم افزار قابلیت نمایش و شبیه سازی قطعات و تجهیزات با مشخصات فنی را دارد و می توان این تجهیزات را با خاصیت و عملکرد های آن ها در این نرم افزار اضافه و ادد نمود.


مخصوص نیروگاه ها ، انتقال و توزیع برق ، توزیع برق صنعتی در کارخانه ها
مشخصات فنی تجهیزات و دستگاه های ساخت شرکت های مولر ، امرون ، زیمنس ، ارتباطات فنیکس ، ویلدمولر و ده ها شرکت اروپایی و آمریکایی به خصوص شرکت های تکنولوژی آلمان مانند هلند ، سوئد ، سوئیس ، فلاند ، اتریش و آلمان و...بسیاری از تجهیزات خود را با مشخصات نرم افزار برق صنعتی ای پلان عرضه می کنند . شما می توانید به آدرس سایت های بسیاری از شرکت های تولید تجهیزات نیروگاهی و تولید و انتقال برق مراجعه و مشخصات فنی تجهیزات تولیدی آنها را در فایل های اطلاعاتی این برنامه دانلود و در طراحی سیستم های برق صنعتی و انتقال نیروی خود استفاده و شبیه سازی نمایید تجهیزاتی مانند دستگاه های اتوماتیک تولیدی نیز با این گونه مشخصات عرضه می شوند . برخی از تجهیزات به مانند دستگاه های اتوماتیک PLCو آزاد کننده های مدار قطع و وصل کننده ها ، کنتاکتورها و.. درایور و راه انداز پاره ای از دستگاه های انتقال و کنترل برق ، رله ها و فرمان دهنده ها ، ژنراتورها ، بردهای نمایش و توزیع کننده ها ، ماکرو های هوشمند ، محافظ ها و کنترل کننده های سرعت و فشار ، ارتباط دهنده ها ، ترانسفورماتور ها ، تولید کننده های انرژی و تماس دهنده ها و...
در نسخه عرضه شده کل تجهیزات ساخت زیمنس و نمونه های آن موجود می باشد می توانید راهنمای استفاده از آن را از لینک زیر دانلود و مطالعه نمایید. در نسخه عرضه شده راهنمای آموزش و اسناد آن نیز به زبان انگلیسی قرار داده شده است .
EPLAN Electric P8 Reference Handbook
BeginnersGuide_P8.rar
Eplane Anleitung
Eplane simens


در نسخه عرضه شده اطلاعات و فایل های مشخصلت شرکتها و تجهیزلات زیر موجود است .
EPLAN P8 Database
Moeller OMRON Phoenix Contact siemens Weidmuller
Automation (PLC) Circuit breakers Drives EASY control relay Macros for distribution board Motor protection Rapid Link Transformer xEnergy X-Start Contactors and combinationsNo comments:

Post a Comment